8 czerwca 2022r. podsumowaliśmy projekty unijne realizowane w tym roku szkolnym w naszej szkole:
 “Grecka kooperacja- budowlańcy i mechanicy samochodowi podnoszą swoje kompetencje kluczowe w trakcie zagranicznego projektu” oraz “Odnawialne źródła energii- najlepsi kreują gospodarkę 4.0 poprzez praktyki zawodowe w Niemczech”.
Uczniowie branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz energii odnawialnej podzielili się wiedzą i wrażeniami z pobytu w Grecji i w Niemczech. Opiekunowie staży: p.Liliana Sobocińska, p.Sylwia Matuszewska, p.Marian Kanigowski i p. Jarosław Cech promowali kompetencje zawodowe, kulturę i kulinaria charakterystyczne dla greckich regionów. Pani Joanna Gajdzińska -koordynator projektu ERASMUS+ przygotowała podsumowanie kilkuletniej pracy w ramach realizowanego programu. Jesteśmy zadowoleni z bardzo wysokiego poziomu merytorycznego praktyk oraz z ciekawego programu kulturowego. Podczas dzisiejszego Dnia Projektów Unijnych podsumowaliśmy naszą mobilność konkursem wiedzy z odnawialnych źródeł energii. Na pierwszym miejscu uplasował się Filip Brzozowski, na II Maksymilian Szatarów, na trzecim ex aequo Paweł Wójcik i Mateusz Rylski. Gratulujemy Filipowi i Maksowi, którzy napisali konkurs na 100%. Liczymy, że egzaminy zawodowe w przyszłym roku napiszecie z podobnym sukcesem 😊
Bez wątpienia był to dzień pełen wrażeń. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego dnia.

About Author