W piątek  (22 kwietnia) w naszej szkole odbędzie się dzień „Otwartych Drzwi”. Przez kilka godzin gimnazjaliści będą mogli zwiedzać placówkę, zobaczyć nowoczesne pracownie zawodowe, porozmawiać z  uczniami oraz poznać przyszłych nauczycieli.

Uczniowie gimnazjów będą mieli okazję poznać ofertę edukacyjną naszej szkoły, nauczycieli, sposoby organizacji zajęć dla przyszłych klas pierwszych, a także zobaczyć efekty działań uczniów: pneumatyczny układ zawieszenia, zegar elektroniczny zasilany baterią słoneczną  oraz nowoczesne pracownie zawodowe.

ZSSiB to szkoła wychodząca naprzeciw oczekiwaniom zmieniającego się rynku pracy. Od dwóch lat w szkole funkcjonuje nowy kierunek: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. W chwili obecnej uczniowie uczący się w tym kierunku uczestniczą w stażu zagranicznym (w Niemczech) w ramach projektu ERASMUS+.

Placówka ma nowoczesne pracownie zawodowe: diagnostyki samochodowej, pracowni samochodowej, elektroniki i elektrotechniki  samochodowej, projektowania konstrukcji budowlanych, pracowni budowlanej, pracowni systemów energetyki odnawialnej i pracowni dokumentacji OZE – pozyskane w  ramach projektów unijnych.

W tym dniu szkoła zapewnia wiele atrakcji: prezentacje budowlane, fotowoltaiczne i motoryzacyjne, pokaz jazdy samochodem do nauki jazdy, w tym poślizg kontrolowany.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!! 🙂 🙂 🙂

About Author