Mamy dla Was wyjątkową propozycję, która na pewno rozjaśni każdy zwykły dzień – Dzień Kolorowej Skarpetki! 🥳 Już jutro zapraszamy Was do wzięcia udziału w tej radosnej inicjatywie, podczas której będziemy celebrować różnorodność i solidarność z osobami z Zespołem Downa poprzez… skarpety!🧦
W jaki sposób możecie wziąć udział? To proste! Wystarczy, że jutro (20.03.2024r.) przyjdziecie do szkoły w swoich najbardziej kolorowych, zwariowanych, lub po prostu najciekawszych skarpetkach, jakie posiadacie. 🎉Najlepiej w dwóch różnych! 😁Niech Wasza wyobraźnia szaleje – możecie założyć skarpety w grochy, paski, w kratkę, a może nawet te w kształcie jednorożca!✨
Nie zapomnijcie przekazać tej informacji dalej, tak aby wszyscy mogli dołączyć do tej niezwykłej akcji! Niech nasza szkoła zatrzęsie się kolorami w dniu Dnia Kolorowej Skarpetki! 🎊🎨

About Author