W tym roku Dzień Nauczyciela obchodziliśmy w naszej szkole 12 października. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich pracowników szkoły uroczystą akademię wraz z poczęstunkiem. Nie obyło się bez przygód – tuż przed akademią jeden z występujących uczniów skręcił nogę i musieliśmy szybko szukać zastępstwa. Na szczęście dla wszystkich skończyło się tylko na strachu, bo akademia wypadła świetnie, a uczniowie zaprezentowali się z jak najlepszej strony.Publiczność miała okazję zobaczyć występ taneczny uczennicy naszej szkoły – Alicji Denuszek z klasy II Tc oraz konferencję naukową na temat gatunków edukowanych i edukujących, oczywiście na wesoło. W akademii wzięli udział uczniowie klasy I Tc: Monika Demeszuk, Dominika Hirzyńska, Daria Maturska; uczniowie klasy II Tc: Maciej Bartuś, Alicja Denuszek i Anna Florków oraz uczniowie klasy IV Tc: Sylwester Malinowski i Marcin Żarski. Na koniec przewodniczący szkoły – Waldemar Kmito z klasy II Ta wręczył pani Dyrektor kwiaty w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły.

About Author