facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Drugie miejsce w zdawalności na prawo jazdy!

Nasza szkoła po raz kolejny może poszczycić się wysoką zdawalnością na prawo jazdy kat. B. W rankingu Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lesznie zajęliśmy drugie miejsce! Do zajęcia pierwszego miejsca, na którym uplasował się ośrodek „Szkolenie Kierowców Maciej Suski” zabrało nam jednego procenta wyników pozytywnych. Za nami na miejscu trzecim znalazła się  „Dobra Szkoła Nauki Jazdy Largo”.

W rankingu uwzględniono szkoły, które przygotowały do egzaminu na kat. B co najmniej 10 kursantów w ostatnim półroczu. Jeśli zatem chcecie tanio i skutecznie zrobić kurs na prawo jazdy, zróbcie je w naszej szkole.:)