Piątek jest drugim dniem XXV Dolnośląskiego Festiwalu Nauki w naszej Szkole.

Dzisiaj gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Jerzmanowej. Mgr Jolanta Suska, mgr Bernadeta Hübner – Kostrzewa oraz mgr Sylwia Matuszewska ze ZSSiB w Głogowie przygotowały dla nich warsztaty „Mistrzowie kreatywności”.

Uczniowie kl. ITa, ITb, IITb, IVTd oraz IVTc mieli możliwość udziału w wykładzie poprowadzonym przez biolożkę z Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej im. Ludwika Hirszfelda PAN dr Martę Sochacką pt. “Jak mózg uzależnia się od cukru?”.

W Sali gimnastycznej odbyły się “Ćwiczenia skocznościowe oraz koordynacji ruchowej w treningu sportowym. Nauczanie wybranych elementów wojskowego systemu walki” poprowadzone przez ppłk dr Mirosława Meńkarskiego żołnierza zawodowego, starszego wykładowcę Akademii Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. W zającach uczestniczyli uczniowie Ia.

Szkolnym Koordynatorem DFN jest Pani dr Beata Kohlman.
Dziękujemy wszystkim realizatorem i uczestnikom za zaangażowanie!

About Author