Od wielu lat nasza szkoła bierze czynny udział w Dolnośląskim Festiwalu Nauki. W tym roku plan imprezy przedstawia się następująco:

Dnia 5.10.2021 (wtorek) o godz. 11.40 mgr Joanna Gajdzińska doradca zawodowy, coach ACSTH – ZSSiB w Głogowie – wygłosi wykład: „Czuć ziemię pod nogami, widzieć chmury nad głową” – w turbulentnym świecie zawodów i nowych technologii.

Zajęcia w formie: online.

Dnia 6.10.2021 (środa) o godz. 8.50 mgr Joanna Gajdzińska doradca zawodowy, coach ACSTH – ZSSiB w Głogowie – wygłosi wykład: „Czuć ziemię pod nogami, widzieć chmury nad głową” – w turbulentnym świecie zawodów i nowych technologii.

Zajęcia w formie: online.

Dnia 6.10.2021 (środa) o godz. 9.45 dr Maria Stasiuk-Wacławczyk, biochemik, Wydział Biotechnologii, Uniwersytet Wrocławski – wygłosi wykład: „Jak żyć i jak się uczyć, żeby się nauczyć”.

Zajęcia w formie: online.

Dnia 7.10.2021 (czwartek) o godz. 8.55 dr Beata Kohlman, wicedyrektor ZSSiB ds. wychowawczych – wygłosi wykład, przeprowadzi konkurs: „Savoir vivre — dobre maniery na co dzień i od święta”.

Zajęcia w formie stacjonarnej odbędą się na terenie ZSSiB.

Dnia 7.10.2021 (czwartek) o godz. 9.50 mjr dr Artur Zielichowski, żołnierz zawodowy, wykładowca, Wydział Zarządzania, Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu – wygłosi wykład, warsztat: Kreatywność w rozwiązywaniu problemów jako cecha dowódców wojskowych”.

Zajęcia w formie: online.

Serdecznie zapraszamy.

About Author