facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Dolnośląski Festiwal Nauki

Pierwszy dzień intensywnych wrażeń związanych z XX DFN za nami. Gościliśmy specjalistów i prelegentów, którzy w fascynujący sposób przedstawiali nam zagadnienia ze swoich dziedzinach. Odwiedziły nas też dzieci wraz z opiekunami ze szkół podstawowych, dla których mieliśmy przyjemność przygotować  zajęcia w naszej szkole.

Również nasi uczniowie skorzystali z bogatej oferty DFN w Głogowie i dziś uczestniczyli  w wystawie i warsztatach prowadzonych przez dr. inż. Marcela Luzara: „Konstruowanie własnego pojazdu zdalnie sterowanego z wykorzystaniem druku 3D” oraz w warsztacie prowadzonym przez mgr Grażynę Stawińską – kuratora zawodowego nt: „Młodzież a prawo”.