W ZSSiB zaczęliśmy przygotowania do XXI Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. W tym roku oferta proponowanych przez nas zajęć jest pokaźna. W dniach 10 i 11 października 2018r. odbędą się u nas następujące zajęcia:

Niemcy- nasi sąsiedzi (warsztaty przygotowane dla uczniów klas 4 szkoły podstawowej), Buduj z nami (ćwiczenia kierowane do uczniów od klasy 5), Warsztaty artystyczne ( dla uczniów z klasy 4 lub 5), Czysta energia (wykład z elementami pokazu dla dzieci od klasy 5), Savoir vivre- dobre maniery na co dzień i od święta (wykład i konkurs skierowany do uczniów od klasy 7), Upcycling –budzimy stare przedmioty do życia( warsztaty dla uczniów klasy 5), Polska 100 (wykład historyczny połączony z debatą przeznaczony dla uczniów od klasy 7), Ochrona własności intelektualnej. Innowacje, wynalazczość, racjonalizacja (wykład skierowany dla uczniów od klasy 7). Już dziś zapraszamy do nas wszystkich zainteresowanych. Szczegółowe informacje u pani wicedyrektor M. Stachowiak (gabinet 110)

About Author