W pierwszych tygodniach grudnia uczniowie kierunków motoryzacyjnych mieli okazję sprawdzić poziom swojej wiedzy w ogólnopolskim konkursie on-line organizowanym przez MotoFocus. Dotyczył on takich zagadnień jak silnik, klimatyzacja, elektryka, hamulec, opony, oleje, paliwa i napęd. I chociaż pytania zostały zakwalifikowane przez uczniów do kategorii trudnych i bardzo trudnych     to 22 uczniom z technikum i BS1st. udało się zdobyć certyfikat dobrych i bardzo dobrych wyników. Najlepszym wynikiem może pochwalić się Krystian Cwajna,  uczeń klasy IVta, który uzyskał 75 punktów na 96 możliwych. Gratulujemy wyróżnionym uczniom oraz nauczycielom przedmiotów zawodowych branży motoryzacyjnej: p. Maciejowi Suskiemu, p. Marianowi Kanigowskiemu, p. Markowi Leciejowi, p. Zbigniewowi Justowi i p. Zdzisławowi Skrzyńskiemu.

About Author