Dzisiaj nastąpiło uroczyste wręczenie dokumentów Europass Mobilność dla uczniów uczestniczących w piątej mobilności projektu Erasmus+ „ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII – NAJLEPSI KREUJĄ GOSPODARKĘ 4.0 POPRZEZ PRAKTYKI ZAWODOWE W NIEMCZECH.” Pani Dyrektor Sylwia Chodor oraz koordynator projektu pani Joanna Gajdzińska wręczyły certyfikaty miesięcznych praktyk zawodowych w Izbie Rzemieślniczej w Goetz opiekunom mobilności oraz 16 uczniom kierunku technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Tymczasem do wyjazdu przygotowuje się kolejna, już szósta, grupa tego kierunku; 21 uczniów zakończyło zajęcia przygotowujące do wyjazdu oraz udoskonaliło znajomość języka niemieckiego na platformie OLS. 8 maja 2022 r. o godzinie 12.00 ruszamy po nową zawodową przygodę z odnawialnymi źródłami energii. 🙂

 

About Author