facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

„Budowlańcy” w Politechnice Wrocławskiej

Dnia 19.11.2014 uczniowie technikum budowlanego odwiedzili Politechnikę Wrocławską. Na wycieczce mieli możliwość komputerowego projektowania ram oraz kopuł. W laboratorium budownictwa badali wytrzymałości materiałów budowlanych oraz poznawali urządzenia, na których pracują studenci. Wycieczka okazała się ciekawym wydarzeniem nie tylko dla naszych uczniów, ale również dla studentów Politechniki, którzy z niemałym zdziwieniem, ale również z zachwytem przyjęli fakt, iż w naszej szkole uczy się na kierunku budowlanym tak dużo przedstawicielek płci pięknej. 😉Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki w zakładce „Galeria”.