Już od 13 listopada Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w naszej szkole  będzie przebiegał pod hasłem BRANŻOWY NETWORKING ZESPOŁU SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH I BUDOWLANYCH W GŁOGOWIE (13.11.2018r. -16.11.2018r.)

W ramach kampanii promującej rozwój przedsiębiorczości zaprosiliśmy „przyjaciół szkoły”- osoby, instytucje i firmy – do szeroko pojętej współpracy. Będziemy uczestniczyli                            w branżowych wycieczkach, warsztatach, prelekcjach, pokazach, ćwiczeniach z ekspertami, profesjonalistami, specjalistami i trenerami biznesu. Liczymy, że wzbogacimy się                            o merytoryczną wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne niezbędne w branżach: motoryzacyjnej, budowlanej i odnawialnych źródeł energii. Na nasze zaproszenie pozytywnie odpowiedzieli: „Krasch” Usługi Budowlane i Konserwatorskie Wycena Nieruchomości,             E-Towers Famaba, Sitech Sp. z o. o, Arra Group Sp. z o. o, BUDREM Marcin Krotla, Autoryzowany Salon i Serwis Renault  oraz GAMA SEAT Serwis, którym serdecznie dziękujemy.

About Author