Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w naszej szkole przebiegał pod hasłem : BRANŻOWY NETWORKING ZESPOŁU SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH I BUDOWLANYCH W GŁOGOWIE (13.11.2018r. -16.11.2018r.). Uczniowie z 11 klas (1Tb, 1a,1b, 2Tb, 2a,2b, 3Tb, 3tc, 3b, 4Ta, 4Tb) uczestniczyli w spotkaniach  z 8 instytucjami i firmami lokalnego rynku pracy.

Zaproszeni do współpracy partnerzy lokalnego rynku pracy stanęli na najwyższym merytorycznym i organizacyjnym poziomie. Dzięki nim uczestniczyliśmy w prelekcjach, wykładach, warsztatach, ćwiczeniach i pokazach, które były absolutnym zaprzeczeniem spoczynku! Dziękujemy naszym zaangażowanym partnerom: „Krasch” Usługi Budowlane  i Konserwatorskie Wycena Nieruchomości, E-Towers Famaba, Sitech Sp. z o. o, Arra Group Sp. z o. o, Przedsiębiorstwo Robót i Usług Budowlanych „Budrem” , Autoryzowany Salon i Autoryzowany Salon i Serwis Renault, Dacia  oraz GAMA SEAT Serwis.  Doceniamy Państwa entuzjazm, pasję oraz ekspercki poziom.  Polecamy się do współpracy: wartościowej i równie dynamicznej 🙂

 

About Author