facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Bieg po książkę

24 maja 2017r. stanęliśmy w szranki z 5 innymi szkołami ponadgimnazjalnymi w walce o puchar rektora PWSZ w Głogowie. Konkurs miał charakter gry miejskiej, w której każdy z jej uczestników wykazywał się wiedzą z historii lokalnych zabytków i  zdobywał książkę oraz bilet wstępu na obiekty Chrobry Głogów. W „Biegu po książkę”, pod opieką p. Joanny Gajdzińskiej, uczestniczyli uczniowie kl. 2Tb: Karolina Bielewicz, Dominika Nomejko i Dawid Furtak. Naszej drużynie zabrakło jedynie 1,5 pkt. do ich maksymalnej ilości. Gratulujemy drużynie rzetelnej wiedzy i trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnej edycji konkursu.