Tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Kariery przebiega pod hasłem: ”Bądź architektem swojego szczęścia”. Z tej okazji zaprosiliśmy do naszej szkoły doradców zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Legnicy. Panie zaproponowały udział w warsztatach z wykorzystaniem interaktywnej gry Chłopska Szkoła Biznesu. Wzięło w niej udział 20-u zdolnych i pomysłowych uczniów pragnących rozwinąć swoje predyspozycje z dziedziny zakładania własnej działalności gospodarczej.  

Do zaangażowania się motywowały uczniów ciekawe nagrody i upominki. Najskuteczniejszymi przedsiębiorcami okazali się: I msc.- Mikołaj Niedbalec (IIta), II msc. Jakub Krakowian (IItb)  i III msc. Paulina Bielewicz (IItb). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za aktywny udział. Działania zainicjowały i koordynowały: n-l przedsiębiorczości – p. J. Paterczyk oraz doradca zawodowy, coach ACSTH p. J. Gajdzińska.

About Author