Dnia 21.02.2019 w Lubinie odbyły się półfinały Strefy Legnickiej w piłce nożnej chłopców. Reprezentacja Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie, która wcześniej wygrała Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego zaprezentowała się w tym turnieju bardzo dobrze i awansowała do Finałów Strefy Legnickiej ! Miła informacja jest również taka, że nasza szkoła będzie organizatorem Finałów Strefy Legnickiej, które odbędą się 05.03.2019 na Hali Sportowo- Widowiskowej w Głogowie. Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00. Gratulujemy naszym piłkarzom i życzymy dalszych sukcesów !

 

Skład Reprezentacji ZSSiB:

  1. Michał Kucner,
  2. Hubert Dobrakowski,
  3. Wojciech Ignaczak,
  4. Piort Juni,
  5. Krystian Stopa,
  6. Kraska Dawid,
  7. Arkadiusz Tomala,
  8. Mateusz Makowicz,
  9. Jordan Lasota,

About Author