Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przekazali plastikowe nakrętki dla Marcinka. Akcję w szkole prowadzimy od listopada 2020r. i już trzykrotnie  udało nam się przekazać nakrętki. Jesteśmy dumni, że nasza szkoła została umieszczona na liście miejsc biorących udział w akcji “Nakrętkowa pomoc dla Walecznego kewiS`a”. Chłopiec walczy z ultra rzadkim zespołem wad genetycznych Zespołu Schinzel- Giedion Syndrom. W Polsce zmaga się z nią aktualnie troje dzieci. Znaczącą pomocą jest systematyczna i bardzo kosztowna rehabilitacja, która daje nadzieję na dalszy rozwój. JAK MOŻNA POMÓC? Jeśli nasz w domu plastikowe nakrętki to przynieś je do naszej szkoły i wrzuć je do kosza, który znajduje się na parterze. Szkoła czynna jest od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 15.00. Wchodząc do szkoły pamiętaj o zachowaniu zasad bezpieczeństwa (nałóż maseczkę). 1% z PODATKU – każdy rozliczający swój PIT za 2020rok, może oddać na konto fundacji. Wystarczy w odpowiedniej zakładce wpisać KRS 0000050135, cel szczegółowy: WALECZNY. Więcej informacji o akcji na stronie:

https://www.facebook.com/WalecznyKewis/

About Author