facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

XIV międzyszkolny konkurs matematyczny „MATEMATYKA NA WESOŁO”

XIV międzyszkolny konkurs matematyczny

„MATEMATYKA NA WESOŁO”

… przeszedł już do historii. Następne spotkanie entuzjastów zagadek logicznych i matematycznych odbędzie się za rok! Etap szkolny konkursu odbył się w listopadzie w czterech głogowskich szkołach technicznych i zawodowych: Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych, Zespole Szkół Ekonomicznych, Zespole Szkół Politechnicznych i Zespole Szkół im. Jana Wyżykowskiego. Wzięło w nim udział ponad 150 uczniów. Z każdej szkoły wyłoniono trzech finalistów, którzy 06.12.2016r rywalizowali ze sobą na etapie międzyszkolnym. W tym roku finalistów konkursu gościł Zespół Szkół Politechnicznych. Zwycięzcy etapów szkolnych zmierzyli się z 15 zadaniami .Nasi reprezentanci spisali się świetnie. Marta Poroszewska uczennica kl. IVTC zajęła miejsce II, a uczniowie klasy ITC Jakub Wtykło i Szymon Poroszewski miejsca VI i VIII. Gratulujemy i dziękujemy!!! Marta kończy już niestety swoją przygodę z konkursem , natomiast Jakub i Szymon dopiero ją zaczynają. Życzymy im wiele szczęścia w roku przyszłym!