Światowy Tydzień Przedsiębiorczości zainicjowaliśmy wraz  z uczniami klas 3a, 2b i 1d wizytą w Sanden Manufactoring Poland w Polkowicach. Powitał nas tam sam Plant Director – Marek Korzeniowski, który podkreślił atuty zatrudnienia w firmie azjatyckiej (chińsko-japońskiej). Program wizyty obejmował zapoznanie z organizacją zakładu, jego misją i wizją, zwiedzenie najważniejszych działów, min. logistyki, zarządzania ruchem, odlewni  i produkcji. W centrum szkoleniowym DOJO uczestniczyliśmy w dwóch branżowych miniwarsztatach. Pani Joanna Doroszuk specjalistka ds. personalnych HR zaprezentowała uczniom benefity zatrudnienia w firmie oraz przeszkoliła uczniów w korzystaniu z narzędzia aplikacyjnego dotyczącego rekrutacji.

Dziękujemy kierownikowi planowania produkcji – panu Waldemarowi Zaderskiemu za niezwykle bogate zaprezentowanie firmy oraz pani Żanecie Ho za świetną współpracę w organizacji naszej zawodoznawczej wycieczki.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali – p. Joanna Gajdzińska – szkolna doradczyni zawodowa oraz p. Tomasz Cierniak wychowawca uczniów klasy 3a.

About Author