facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

V EDYCJA KONKURSU „OLIMPIADA SOLIDARNOŚCI. DWIE DEKADY HISTORII”

We wtorek 28 listopada 2017r. odbyły się szkolne eliminacje V edycji  ogólnopolskiego konkursu historycznego „OLIMPIADA SOLIDARNOŚCI. DWIE DEKADY HISTORII”. O godzinie 10.00 w całej Polsce do konkursu przystąpiło ponad 500 szkół. W naszej szkole wzięło udział 20 uczniów z klas drugich i trzecich technikum.

Największą liczbę punktów uzyskali uczniowie: Mateusz Rojek z kl. IIITb i Maksymilian Marszał z kl. IIITa i to oni reprezentować będą szkołę w eliminacjach wojewódzkich tego konkursu w marcu 2018r. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy
i życzymy powodzenia!