26.01.2017 r. odwiedził naszą szkołę p. Paweł Piech – przedstawiciel PWSZ w Legnicy. Pan prelegent podkreślał atuty studiowania poza miejscem swego zamieszkania  a swoje wystąpienie urozmaicił trzema filmami poglądowymi. PWSZ w Legnicy kształci na trzech wydziałach: Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych, Wydziale Nauk Technicznych i Ekonomicznych i Wydziale Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej. Każdy  uczeń klasy 4TC otrzymał broszurę na temat warunków rekrutacji oraz pakiet promocyjny wraz z płytą DVD i ofertą uczelni w formie multimedialnej. Z atutami uczelni każdy zainteresowany uczeń klasy czwartej technikum będzie mógł się zapoznać podczas Dni Otwartych Drzwi PWSZ w Legnicy – 11 kwietnia 2017 r. Uczelnia jest organizatorem i sponsorem bezpłatnego autokaru przeznaczonego dla naszych uczniów.

About Author