facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

PO RAZ 4 Z RZĘDU SIATKARZE ZSSiB MISTRZAMI POWIATU !

W dniu 27.11.2017 r w hali widowiskowo-sportowej odbyły się mistrzostwa powiatu głogowskiego w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Reprezentacja naszej szkoły w meczu półfinałowym pokonała drużynę Z.S. im. Wyżykowskiego w stosunku 2-0 a w drugim półfinale I LO pokonało Z.S. Politechnicznych 2-1.
W meczu finałowym ZSS i B pokonało zespół I LO 2-0 zostając po raz czwarty z rzędu mistrzem powiatu głogowskiego. W meczu o trzecie miejsce Z.S. Politech. pokonał Z.S. im Wyżykowskiego.
Drużyna ZSS i B wystąpiła w następującym składzie: Tomasz Nowak 4ta, Krzysztof Jabłoński 2tc, Marcin Kobuziński 2tc, Oskar Jancz 2tc, Kacper Wojtyczka 2ta, Mikołaj Niedbalec 1ta, Jakub Krakowian 1tb, Krzysztof Piecha 2ta, Szymon Fornal 3ta, Adrian Onyszko 1ta.