facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY ALCHEMIK

W marcu uczniowie naszej szkoły: Dominik Łazarecki, Michał Kordek, Szymon Ostapczuk, Marek Piekarski, Szymon Stempkowski wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „ALCHEMIK”. Przez 45 minut uczestnicy rozwiązywali test składający się z 30 pytań zamkniętych oraz zadania opisowego. Wyniki konkursu są już znane. Choć nasi uczniowie nie stanęli na podium, otrzymali dyplomy wyróżnienia i uznania za udział w konkursie. Najważniejsze, że mieli odwagę przystąpić do konkursu z tak trudnej dziedziny. Szkolnym organizatorem konkursu była pani Małgorzata Karamucka.