facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Nasi siatkarze ponownie najlepsi !

W dniu 03.12.2015.r. w Górze został rozegrany finał strefy lubińskiej w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych SZS, którym zwycięstwo odniosła reprezentacja Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie pokonując Zespół Szkół w Górze 2 – 0 i Salezjańskie LO w Lubinie 2 – 0. Reprezentacja naszej szkoły uzyskała awans do finału strefy legnickiej,a wystąpiła w następującym składzie: Michał Loch, Karol Sobczyk, Michał Chichłowski, Radek Kosmala, Damian Brzeziński, Tomasz Nowak, Enriko Dziubański, Szymon Fornal , Dawid Jagieło, Hubert Dęga, Robert Kubacki, Klaudiusz Łagodzki, Michał Łyskawka. GRATULUJEMY !!!

Siatka turniej 2015