facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

Kolejny sukces siatkarzy z ZSSiB !

W dniu 05.12.2017 r. w hali widowiskowo sportowej drużyna siatkarzy  ZSSiB w Głogowie rozegrała turniej półfinałowy strefy legnickiej. W pierwszym meczu siatkarze naszej szkoły  pokonali Zespół Szkół im. gen. Kaliskiego w Górze w stosunku 2-0. W drugim meczu drużyna ZSSiB pokonała zespół I LO w Lubinie w stosunku 2-1 wygrywając cały turniej oraz awansując do turnieju finałowego strefy legnickiej. ZSSiB reprezentowali: Tomasz Nowak, Marcin Kobuziński, Krzysztof Jabłoński, Kacper Wojtyczka, Mikołaj Niedbalec, Jakub Krakowian,  Oskar Jancz, Filip Prządka, Szymon Fornal, Krzysztof Piecha, Klaudiusz Łagodzki, Paweł Gabryś.