facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Prawach Konsumenta

15 marca – Światowy Dzień Praw Konsumenta za nami. Z tej okazji dziesięcioro uczniów naszej szkoły postanowiło  poszerzyć swoją wiedzę z zakresu praw konsumenta: trzykrotnie uczestniczyli w zajęciach z Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta Panią Gabrielą Adamus, uczestniczyli w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Prawach Konsumenta i ciekawych prelekcjach przedstawicieli Europejskiego Centrum Konsumenta, Urzędu Komunikacji Elektronicznej i Rzecznika Praw Pacjenta.

Do szczęściarzy uśmiechnął się los – ośmioro z nich otrzymało nagrody za udział w konkursie. Młodzież zdobytą wiedzę na pewno  wykorzysta w przyszłości i podzieli się nią ze swoimi bliskimi. Opiekunem grupy była p. Julita Paterczyk.

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ekonomicznych wraz z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów.