Przez montaż, odlewnię, logistykę i machining wiodła wycieczka po Sanden Manufacturing Poland w Polkowicach. 14. 12.16.r. wzięli w niej udział uczniowie 3 kl. ZSZ o kierunku elektromechanik. Funkcję moderatora organizacyjnego pełniła p. Anna Zdanowicz, a o poszczególnych działach opowiadało 5. oddelegowanych do nas pracowników. O autentycznym zainteresowaniu uczniów firmą świadczyły liczne i dociekliwe pytania.  Na pamiątkę wizyty każdy z uczestników otrzymał firmowy gadżet.

To już druga, po Volkswagenie, wycieczka branżowa dla kierunków motoryzacyjnych w tym semestrze. W koncernie niemieckim niedawno gościli uczniowie klasy 3a; z japońskimi nowinkami technologicznymi mogli zapoznać się uczniowie klasy 3b.

Opiekę nad uczniami sprawowali: wicedyrektor ZSSiB p. Marian Kanigowski i doradca zawodowy, coach p. Joanna Gajdzińska. Do galerii zdjęć z wydarzenia zapraszamy w rozwinięciu.

1

3

4

6

7

2

5

About Author