facebook

KIEROWCA MECHANIK

Informacje kontaktowe

Zespół Szkół Samochodowych
i Budowlanych
im Leonarda da Vinci

ul. Piastowska 2a
67-200 Głogów
tel. 76 727 71 21
» Dowiedz się więcej

Wirtualna panorama

Uczestniczymy w programach

DZIEŃ OTWARTY ZSSiB

W poniedziałek  ( 24 kwietnia ) w NASZEJ SZKOLE  odbył się tak zwany dzień „Otwartych Drzwi”. Przez kilka godzin nasi przyszli uczniowie  zwiedzali  placówkę, zobaczyli nowoczesne pracownie zawodowe, rozmawiali z  uczniami  oraz poznali przyszłych nauczycieli.

    Uczniowie gimnazjów   mieli okazję poznać ofertę edukacyjną naszej szkoły, nauczycieli, sposoby organizacji zajęć dla przyszłych klas pierwszych a także zobaczyć efekty działań uczniów: pneumatyczny układ zawieszenia,  zegar elektroniczny zasilany baterią słoneczną  oraz nowoczesne pracownie zawodowe.